Jdi na obsah Jdi na menu
 


něco o Samovi

 Sam Childer se narodil v Grand Forks v severní Dakotě. Sam měl 2 starší bratry, Paul a George. Také měl sestru Donnu, která umřela na srdeční problémy. Zatímco vyrůstal, jeho rodiče se stěhovali z místa na místo po stavebních projektech.

Na jaře 1974, pár měsíc předtím než Samovi bylo 12 se rodina přestěhovala do Grand Rapids, Minnesota.Ve formativních letech Sam objevil cigarety, marihuanu a alkohol, stejně tak jako heroin, což vedlo k mnoha leté drogové závislosti, obchod s drogami a alkoholismem. Sam také vyvinul lásku k motocyklům.

Sam Childers (born 1962) je bývalý členem motocyklového gangu, který nyní zasvětí svůj život a prostředky k záchraně dětí v zóně války v jižním Súdánu. Childer s a jeho manželka založili a provozují Angels v východní Africe, dětský sirotčinec ve vesnici Nimule, jižní Súdán, kde je v současné době více než 300 dětí v jejich péči. 

254px-sam_childers_2009.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nobelova cena za mír

(Saša, 20. 1. 2013 13:17)

Takový člověk by si zasloužil Nobelovku za mír
ty peníze by rozhodně použil pro dobro, 100 %ně udělal pro "mír" více, než loňský držitel : Evropská unie, to se rovnalo výsměchu Nobelovi a postrádá to smysl ceny jako takové.